Jak naturalnie zregenerować wątrobę?

Wątroba słynie ze swoich możliwości regeneracyjnych. Jest to narząd, który nawet w przypadku dużego wyniszczenia może odzyskać całkowitą sprawność. Jednak warto abyś dbał o swoją wątrobę i zamiast ją leczyć, nie dopuszczał do jej uszkodzenia, ponieważ niektóre schorzenia np. marskość wątroby powodują nieodwracalne zmiany w jej budowie!
Czytaj całość


Kategoria: Leczenie / 10 komentarzy

Oczyszczanie wątroby z toksyn

Wątroba to obok nerek najważniejszy narząd odpowiedzialny za odtruwanie organizmu człowieka. Związana jest z wykonywaniem wielu ważnych funkcji, np. z wydzielaniem żółci, regulacją hormonalną czy też magazynowaniem glukozy. Narząd ten nie ma czasu na odpoczynek, więc jeśli się o niego dobrze nie dba może w późniejszym czasie powodować wiele nieprzyjemnych dolegliwości.
Czytaj całość


Kategoria: Leczenie / Jeden komentarz

Naturalne oczyszczanie wątroby

Twoja wątroba to bardzo zapracowany narząd, odpowiada za liczne funkcje: detoksykacji organizmu, produkuje soki trawienne, magazynuje glukozę oraz za wiele innych rzeczy. Jest niewiele czasu, kiedy może sobie odpocząć. Jeżeli o nią dbasz, to wykonuje swoją pracę właściwie, jeżeli dajesz jej wycisk np. złą dietą, to może ona dawać się we znaki i możesz zacząć odczuwać różne dolegliwości, nawet niezwiązane bezpośrednio z wątrobą. Dobrze jest wtedy zrobić oczyszczanie wątroby.

Czytaj całość


Kategoria: Leczenie / Jeden komentarz

Próby wątrobowe – normy

Próby wątrobowe to badanie biochemiczne krwi wykonywane w celu sprawdzenia funkcjonowania wątroby lub jej choroby. Próby wątrobowe polegają na oznaczeniu wskaźników – enzymów oraz bilirubiny (główny barwnik żółci) w osoczu. Gdy wyniki danego wskaźnika odbiegają od normy, może to świadczyć o zaburzeniu pracy wątroby lub początku jakiejś choroby.
Czytaj całość


Kategoria: Leczenie / Jeden komentarz